Aktuálně

Food Festival

    Součástí The Most Show konané na mosteckém autodromu byla přehlídka tradičních i netradičních jídel a nápojů. Ve více jak třiceti stáncích mohli diváci ochutnat například ručně vyráběné čokoládové lanýže, sýry, hamburgery, nebo smažené brambůrky. Kdo potřeboval svojí denní dávku kofeinu, tak se mohl zastavit u ekokavárny Kafekolo, kde barista nejprve kávu umlel šlapáním do pedálů kola a následně extrahoval stlačením páky kávovaru. Kdo zatoužil po něčem silnějším, než čerstvě připravené kávě, tak mohl ochutnat nejkvalitnější italská a francouzká vína. Ani pivaři, či milovnovníci míchaných nápojů nepřišli zkrátka.

    Asi největším lákadlem byla kuchařská show Filipa Sajlera. Ve třech vstupech předvedl Filip Sajler přípravů svých kulinářských výrobků s ochutnávkou. Ne každý si zvykl na přesolené potraviny z českých obchodů a bramborové pyré s uzeným lososem, kaviárem, chipsy a citronovou solí nevzbudilo v návštěvnících pozitivní ohlas.

Součástí The Most Show byl také Food Festival. Kromě ručně vyráběných čokoládových lanýžů, sýrů všemožných chutí a kávy namleté pomocí šlapacího kola, přijel také své kuchařské úmění ukázat Filip Sajler.
« 1 z 5 »

    V odpoledních hodinách se pak na pódiu vystřídalo několi úmělců. Hudební produkci načal americký kytarista a zpěvák Dani Robinson, který kromě své vlastní tvorby představil i tvorbu Jimiho Hendrixe. Dani Robinsona následně vystřídala na pódiu diváky očekávaná a dnes již legendární původně mostecká skupina Laura a její tygři. Ve dvouhodinové show na krocení šelem Laurou nedošlo, ba naopak. Byla to právě Laura, která svým elánem a nepřetržitým provokováním svých tygříků, posunula vystoupení k líbivé show, která doprovázela jak dnes již klasické, tak i nové hity skupiny.

Dnes již legendární původně mostecká skupina Laura a její tygři.

« 1 z 3 »
Bluesové vystoupení kytarového skladatele a pedagoga Luboše Andršta.
« 1 z 2 »